HAKKIMIZDA

Bizi Tanıyın

Hakkımımızda

Her nakliyatın ötesinde bir hikaye var ve biz, bu hikayeyi yazıyoruz.Türktaş Lojistik, yıllardır lojistik çözümleri sunarak, müşterilerimize dünya genelinde kapsamlı, güvenilir ve verimli hizmetler sunmayı kendisine ilke edinmiş bir lojistik firmasıdır.

Biz, müşterilerimize en üstün hizmeti sunabilmek için yenilikçi teknolojileri ve endüstri lideri uzmanlığı bir araya getiriyoruz. Her taşıma işlemi, hassas bir şekilde planlanır ve izlenir, böylece müşterilerimiz ürünlerini güvenle ve zamanında teslim edebilir.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Zamanında Teslim

Sİzlere taşıma ve lojistik çözümlerimizle, her zaman zamanında teslimat sağlıyoruz

7/24 Müşteri Hizmetleri

Sorularınızı ve taleplerinizi günün her saatinde yanıtlıyoruz.

Profesyonel Kadro

Deneyimli ve uzman ekibimiz, lojistik ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyor

Sık Sorulan Sorular

Ev taşımacılığında en çok sorulan soruların başını çekmekte olan fiyatlar konusu olmaktadır. Taşımacılık fiyatları belirlenirken müşteri talepleri göz önünde bulundurulmaktadır. Firmamız tarafından ücretsiz ön keşif ve fizibilite çalışması yürütülerek müşterilere en başta taşımacılık fiyatları sunularak hizmet sağlanmaktadır. Fiyatları etkileyen başlıca unsurlar ise; eşyaların miktarı, özellikleri, yeni taşınacağı adresin uzaklığı, çıkarılacağı kat bilgisi, asansörlü taşımacılık gibi benzer unsurların er biri fiyatı etkilemektedir.Bu fiyatın oluşabilmesi adına müşteri ile ön görüşme yapılarak tüm bilgiler tek tek alınıp, kişiye özel bir fiyat politikası hayata geçirilmektedir. Nakliye eksper talebi ile kolayca fiyat belirlenmesi sağlanabilir.

Ev ya da ofis gibi farklı alanlara ait tüm eşyaların paketlenme görevini nakliye firması üstlenmektedir. Bu genel olarak bu şekilde olsa da bazen karşılıklı anlaşma şeklinde müşterilerinde paketlediği bilinmektedir. Ancak ortaya çıkan talebe göre firmaya ait genel bir görev olmaktadır. Ev Taşımacılığında standart evden eve nakliyat hizmeti arasında bulunmaktadır. Ev tekstili ve giyim ürünleri gibi özel olan bazı noktalar, ev sahiplerince paketlenebilmektedir. Bunların dışında kalan tüm kaba eşyalar, firma tarafından hassas bir biçimde paketlenmektedir.

Ev taşımacılığında görev alacak olan kişi sayısı, en başta ortaya çıkarılan eksper raporuna paralel olarak gerçekleşmektedir. Evin büyüklüğüne paralel olarak taşıma personel sayısı artış göstermektedir. Çalışanların her biri kendi arasında görev dağılımında bulunarak mobilya de montaj/montaj ustası ve taşıma personeli gibi farklı görevler için personeller; 2+1,3+1 ve 5+ gibi durumlara göre uygun sayıda görevlendirilmektedir.

Sigorta, nakliye işlemleri esnasında en önemsenen konulardan biridir. Eşyaların zarar görmemesi açısından bir teminat olur. Herhangi bir problem yaşandığında ise nakliye firması da eşya sahibi de mağduriyet yaşamamış olur. Nakliye firması içerisinde sigorta poliçesi yapılmakta ve her iki taraf da güvence altına alınmaktadır. Ancak bazı durumlar sigorta kapsamına dahil olmamaktadır. Ofisten ya da evden çıkarılıp araca taşınırken sigorta kapsamına dahil olmaz. Eşya araçta iken olabilecek durumlara karşı sigorta geçerli olmaktadır. Aracın yanması, devrilmesi, kaza yapması durumları sigortaya dahil olan faktörlerdir.

BİZE ULAŞIN!

DEPOLAMA HİZMETLERİ

Türktaş Lojistik, depolama ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan güvenilir ve esnek bir depolama çözümü sunmaktadır. Müşterilerimize, ürünlerini güvenli, düzenli ve erişilebilir bir ortamda saklama imkanı sunuyoruz.

TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

Türktaş Lojistik, taşıma ihtiyaçlarınıza uygun, güvenilir ve etkili taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerimize, ürünlerinizi zamanında ve güvenle taşıma sözü veriyoruz.

×