25 yıl önce Lojistik Sektöründe yerini alan Türktaş Lojistik, yurtiçi evden eve eşya nakliyatıyla başlayan serüvenine, yaklaşık 15 yıldır Uluslararası ticari ve zati eşya taşımacılığıyla devam etmektedir.

Bu süreçte müşterilerimizi odağımıza alarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefimizle ve her geçen gün büyüyen hizmet ağımızla, yetişmiş insan kaynağımızla geldiğimiz noktada en iyiler kategorisinde yer almaktan memnuniyet duymaktayız.

Her geçen gün teknolojik gelişmeleri hızlı adapte eden yapımızla, genişleyen lojistik ağımızla, yenilikçi depolama çözümlerimizle ve müşteri memnuniyetini odağımıza alarak daha hızlı, daha yeni ve sürdürülebilir bir hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin hayatlarını;


OLDUĞU GİBİ TAŞIYORUZ...


Türkiye, Almanya, Hollanda, İtalya, Belçika, İspanya, İsviçre, Bosna Hersek, Romanya, İngiltere, İsveç, Norveç, Rusya, Azerbaycan ve daha pek çok ülkeye Kara, Deniz ve Havayolu Taşımacılığı hizmetlerimizle Müşterilerimizin taleplerini karşılamaktayız. Taşıma altyapımızın gücünü yetişmiş insan kaynağımızdan almaktayız.

Vizyonumuz;

Geçmişten getirdiğimiz deneyimlerimiz ve tecrübeli alt yapımızla, teknolojiden ilham alarak yeni nesil taşımacılık hizmetlerimizi her geçen gün daha kaliteli, hep daha iyi, en iyi noktasına taşımak.

Misyonumuz;

Müşterilerimize sunduğumuz çözümlerle sürdürülebilir değer yaratmak.

 

Değerlerimiz;

Yenilikçi Bakış Açısı

İnsan Kaynağımızın en bizi yeniliğe ve gelişmeye taşıyacak en iyi kaynak olduğunun bilinciyle, bizi besleyen ve hayal gücümüzü canlı tutan yenilikçi yaklaşımlarımızı oluşturuyoruz. Bu aşamada müşterilerimize en efektif teklifleri ve çözümleri sunan da bu yenilikçi bakış açımızı ve fikirleri sonuna kadar savunmaktayız.

Girişimcilik Ruhu

Sürekli yeni ve yaratıcı fikirler bulmadaki yetkinliğimiz ve bu fikirleri hayata geçirmedeki becerimiz iş yapış şeklimizi de daha verimli kılmaktadır, bu süreçte farklı fikirlere açık olmamız ve hızlı adaptasyon yeteneğimizle hem verimli hem de çözüm odaklı çalışmalarımız gelişmektedir.

Sağduyulu ve Uyumlu Yaklaşım Modelimiz

Müşterilerimizi odağımıza aldığımız hizmet yaklaşımımız müşterilerimizden gelen taleplere esnek, hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımlarımızda bizim empati gücümüzü kullanmamızı gerekli kılmaktadır. Karşılaştığımız her türlü soruya müşterilerimize özel çözümler üreterek sürdürülebilir bir hizmet üretmekteki başarımızı geliştirmekteyiz. Bu noktada müşterilerimize sağduyulu yaklaşımımız ve sorumluluk bilinciyle hareket etmemizin, sürdürülebilir değer yaratmak noktasındaki gücüne inanmaktayız.

En Önemli Değer Unsuru İnsan

Kurulduğumuz andan itibaren çalışanlarımız, müşterilerimiz, çözüm ortaklarımızla beraber yaratmaya çalıştığımız sürdürülebilir değerin odağına insan unsurunu oturtmaktayız. Hedeflerimize ulaşabilmek için yarattığımız her çözümde insan odaklı iş yapış şeklini benimsemekteyiz, en değer verdiğimiz unsur insan ve insana dair olandır. İnsan ilerleme yolumuzdaki en değerli güçtür.

 Her gün daha iyi ve en iyi olmak noktasındaki kararlılığımızla yol alırken yaratıcı çözümlerimiz, teknolojik alt yapımız ve insan kaynağımızla yenilikçi ve insan odaklı çözümler üretiyoruz.

Lojistik sektöründeki hedeflerimize ulaşabilmek için dönüşmenin geliştirici gücüne inanıyor, kendimizi sürekli yeniliyor ve dönüştürüyoruz.

Etik değerlerimize sıkı sıkıya bağlı kalarak sürdürülebilir çözümlerimizle Lojistik sektörünün liderleri arasındaki yerimizi almaya hazırız.


x
Yılmaz Ukan
Genel Müdür
Arzu Acarer
Dış Ticaret Müdürü
Selma Azizoğlu
Muhasebe