Ölçeklenebilir Depolarla Zaman, Kaynak ve Maliyetten Tasarruf İmkanı

Tamamı kaliteli bir şekilde ambalajlanan eşyalarınız toz Rutubet ve çeşitli haşerelere karşı özel olarak dezenfekte edilen depolarımızda güvenle saklanmaktadır.
Depolarımızda aldığımız eşyalarınızı ve içeriklerini içeriklerini sizin dışında herhangi birinin görmesi mümkün değildir. Eşyaları nasıl belirttiğiniz gün ve tarihte adresinizden teslim olurken gerekli demontaj ve paketlemeleri ne uzman kadromuz yapmaktadır. Eşyalarınızı istediğiniz kadar süre içerisinde depolarımızda sigortalı olarak saklamaktayız. Depolama sürecimiz sona erdiğinde eşyalarınızı tekrar belirteceğiniz adrese firmamız teslim etmektedir.

Müşterilerimizin eşyalarını depolama sürecimizde fiyatlandırmalarımız müşterilerimizin eşyalarının depomuzda kapladıkları hacim baz alınarak oluşturulmaktadır.
Deri yüksek eşyalarınız ilk sırada olmak üzere, eşyalarınız hırsızlığa karşı her zaman risk altındadır eşyalarınızı güvenli depolama hizmeti sunan Türktaş Lojistik firmamız bünyesinde depolamak Sizin için önemli bir seçenektir. Her biri değerli olan eşyaların firmamızın güvencesi altındadır eşyalarınız deponuzu uzlaşma sürecinde ve devamında büyük bir dikkatle hem iç hem de dış tehditlere karşı korunmaktadır. Eşya depolarımız güvenlik alanında iş ortaklarımızla güvenlik personeli ve güvenlik kameralarınca 7/24 saat kontrol altındadır.
Firmamız eşya depolamanın sırasında sizlere ücretsiz expertiz hizmeti sağlayarak size sağladığımız hizmeti karşılıklı garanti altına alır ve adil bir fiyatlandırma sağlamak için eşyaları yerinde görürüz. Ekspertiz hizmetimiz ücretsizdir.

Uluslararası evden eve nakliyat ve depolama alanında kazandığımız deneyimlerle bu deneyimleri işimizin her alanında uyguluyoruz adresinize gelip eşyalarınızı depoya almak üzere tüketiyoruz dikkatlice aracımıza yerleştiriyoruz ve eşyalarınızı depomuzda dilediğiniz süreye kadar muhafaza ediyoruz. Depolama süreci sonunda veya Dilediğiniz bir zamanda belirttiğiniz adrese eşyalarınızı teslim ediyoruz

x
Yılmaz Ukan
Genel Müdür
Arzu Acarer
Dış Ticaret Müdürü
Selma Azizoğlu
Muhasebe